Lakatos

  • Cég neve

    PRODUKTEAM Kft.

  • Munkavégzés helye

    6722 Szeged, Vitéz utca 22.

  • Fizetés

    Nettó 325e - 370e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • acélszerkezetek gyártásában aktív részvétel;
  • alapanyagok gépi mozgatása, megmunkálása, vágása;
  • hegesztés (oktatást követően).

Elvárások

  • minimum alapfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés;
  • terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • szerkezetlakatos, géplakatos, lakatos, hegesztő végzettség.

Amit kínálunk

  • tervezhető munkabeosztás;
  • kiemelkedő bérezés, mely több lépcsőben folyamatosan emelkedik;
  • munkába járás támogatása;
  • modern, kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • nettó 325 000 - 370 000Ft fizetés, ami tapasztalattól és képzettségtől függően lehet magasabb is;
  • jó csapat.

Céginformáció

Modern munkakörnyezettel rendelkező, szegedi telephelyű partnerünk számára keresünk acélszerkezetek gyártására lakatos tapasztalattal rendelkező munkavállalókat, kiemelkedő fizetéssel! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.